Aukštadvario gimnazijos viešnagė

Trečiadienio rytą pirmo aukšto hole rinkosi beveik visi centro gyventojai : ir savarankiškai vaikščiojantys ir vežimėliuose sėdintys. Visi norėjo pamatyti savo senus bičiulius – Aukštadvario gimnazijos jaunuosius miško bičiulius „Verkniukus“ su jų vadove – direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams Česlava Pociūniene.

Šį kartą mūsų draugai atvyko ne vieni. Jie atsivežė ir padėjėjų „nykštukų“, vadovaujamų tikybos mokytojos Dalės Čepaitienės, kurie prikepė seneliams meduolių, sausainių. Atvyko ir dainininkių būrelis su muzikos mokytoja Aldona Stankevičiene.

Centro gyventojai liko tikrai labai maloniai nustebinti. Gimnazistai pasveikino juos adventinėmis giesmėmis ir pakvietė kartu pagiedoti ir senelius.

Visi gyventojai gavo dovanų, neužmiršti buvo ir gulintys kambariuose. Be saldžių dovanėlių ir giesmių „Verkniukai“ padovanojo centrui ir savo rankų darbo įvairių kalėdinių dekoracijų bei tikrą eglutę iš miško.

Nuoširdžiai dėkojame už puikią šventinę nuotaiką gimnazijos mokiniams bei jų mokytojoms, o ypač jaunųjų miško bičiulių vadovei Č. Pociūnienei, kurios iniciatyva ir įvyko visas šitas šventinis šurmulys.

Regina Nemeikštienė                                                                                         Užimtumo specialistė

 

Daugiau naujienų