ČIŽIŪNŲ SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRUI – 10 METŲ!

Rugsėjo 20 d. Čižiūnų socialinių paslaugų centras paminėjo veiklos 10-metį. Šventės renginiai prasidėjo šv. Mišiomis centro maldos kambaryje, kurias aukojo Aukštadvario Kristaus atsimainymo bažnyčios klebonas monsinjoras Vytautas Kazimieras Sudavičius.

Po Mišių centro teritorijoje buvo pasodintas ąžuoliukas, kuris, pasak susirinkusiųjų,  įamžins centro 10 metų jubiliejų, o gyventojams, darbuotojams teiks stiprybės ir ištvermės. Pasodinę ąžuoliuką, svečiai su centro bendruomene nusifotografavo bendroje nuotraukoje.

Pasveikinti centro bendruomenę atvyko Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, merės patarėjas Tomas Naktinis. Šventėje dalyvavo Trakų rajono savivaldybės tarybos narė Jadvyga Dzencevičienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Danutė Zalieckienė, Onuškio seniūnė Zita Aniulienė, Aukštadvario gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Audronė Varankevičienė, Trakų globos ir socialinių paslaugų centro direktorė Irina Markevičienė, Šv. Domininko namų direktorė Janina Stadalnykienė, Čižiūnų bibliotekos vedėja Romutė Mackevičienė, daug kitų svečių, paslaugų gavėjų artimųjų.

Sveikinimo žodį tarusi direktorė Irena Kalkienė pabrėžė, kad įstaigos istoriją kuria žmonės. Žmonės, kurie čia gyvena ir žmonės, kurie čia dirba, o centre dirbantys žmonės turi gerą širdį ir be galo daug kantrybės bei empatijos.              Direktorė padėkojo kolektyvui už jų atsakingą ir sąžiningą darbą, už jų rankų ir širdžių šilumą ir daugumai buvo įteiktos padėkos. Nuoširdus „Ačiū“ buvo tartas ir  savivaldybei už indelį ir pagalbą centrui. Centras, pasak direktorės, džiaugiasi nauja tvora, pavėsine, apšvietimu, lietaus vandentiekio sistemos sutvarkymu.

O koks gimtadienis be palinkėjimų ir torto? Linkėdami centrui ilgų gyvavimo metų merė, skyriaus vedėja ir direktorė užpūtė žvakutes ant torto.

 Šventės dalyviams gražias emocijas dovanojo Lietuvos muzikos akademijos absolvento Daliaus Garnio atliekamos dainos.

Centro bendruomenė džiaugiasi, kad pirmasis dešimtmetis jau įsirašė į gražią ir prasmingą istoriją.

 

Daugiau naujienų