Ekskursija po Aukštadvario regioninį parką

 

Šiandien Aukštadvario regioninio parko vyr. kultūrologė Rita Balsevičiūtė pradžiugino mus įdomia išvyka po parką. Nors šiemet pavasaris nedžiugina mūsų šiltais orais, bet šiandien oras pasitaikė kaip tik puikus: švietė saulė ir vėjas nebuvo toks baisiai šaltas.

Ritai pasiūlius, nutarėme aplankyti Vytautavos Šv. Antano Paduviečio bažnyčią ir susipažinti su Strėvos įgriuva. Sužinojome, kad 1930 m. buvo nutarta pastatyti pasienio miestelį, o jame buvo reikalinga ir bažnyčia. Išgirdome įdomią bažnyčios statybos istoriją. Vytauto Didžiojo metų proga parapiją nutarta pavadinti Vytautava.

Po to nuvažiavome prie Strėvos įgriuvos. Kultūrologė papasakojo įdomią šios įgriuvos atsiradimo istoriją. Nusileidome į įgriuvos dugną, pasivaikščiojome prie Stankos ežero.

Miške žydinčios žibutės, plukės, „kiškio kopūstai“ bei pradedančios žydėti raktažolės, žaliuojantys medžiai, visa bundanti gamta, įdomūs pasakojimai padėjo išlaikyti puikią nuotaiką visos ekskursijos metu.

Už naujus įspūdžius, gerą nuotaiką, puikų poilsį gamtoje dėkojame vyr. kultūrologei Ritai Balsevičiūtei ir Aukštadvario regioninio parko direkcijai.

                                                                                                                      Regina Nemeikštienė 

                                                                                                                      Užimtumo specialistė
DSCF1844 DSCF1846 DSCF1853 DSCF1854 DSCF1857 DSCF1862 DSCF1864 DSCF1865 DSCF1867 DSCF1869 DSCF1871

 

Daugiau naujienų