Jaunųjų miško bičiulių viešnagė

Mūsų seni partneriai ir draugai – jaunieji miško bičiuliai „Verkniukai“ iš Aukštadvario gimnazijos bei jų vadovė – gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams Česlova Pociūnienė padarė mums tikrai didelę staigmeną.

Laura, Kamilė ir Goda su vadove Česlova atvyko ne vienos, o kartu su VĮ Trakų miškų urėdijos Miško ekologijos ir rekreacijos specialiste Aukse Komičiene ir Aukštadvario girininkijos girininku Juozu Urbanavičiumi.

Ir pabiro dovanos kaip iš gausybės rago : ne tik seneliai buvo apdovanoti, nepamiršti liko ir darbuotojai. Kiekvienas gavo po jaunųjų miškininkų rankų darbo dovanėlę, girininkas Juozas atvežė pilną dėžę obuolių iš savo nuosavo sodo ir tikrą eglutę iš miško, o vadovė Česlova padovanojo dar ir skanų pyragą. Sakė, kad labai skanus, bet neišdavė paslapties, kas kepė. Neužmiršti buvo ir nevaikštantys gyventojai kambariuose, visi buvo aplankyti bei apdovanoti.

Nuoširdus ačiū mūsų draugams už jų rūpestį, už tokią puikią staigmeną, už dovanas, tiesiog už tai, kad jie yra ir mūsų nepamiršta.

                                                                                                                          Regina Nemeikštienė

                                                                                                                          Užimtumo specialistė

dscf2936 dscf2943 dscf2946 dscf2955 dscf2921 dscf2923 dscf2926 dscf2928 dscf2929 dscf2931 dscf2933 dscf2934

Daugiau naujienų