Kūčių popietė

Ramybė žiemoje sustingus,

Sieloje skleidžias šiluma.

Laukimas Dieviško, didingo

Betliejaus tekanti aušra,

Užliejo spinduliais žmoniją.

( Teresė Balkutė )

Šiandien jau devintą kartą susirinkome į bendruomeninę tradicinę Kūčių popietę, kad apžvelgtume metų darbus, padėkotume Aukščiausiajam už suteiktą galimybę dar vienas šventes praleisti drauge, ištarti sveikinimo ir padėkos žodžius.

Į šventę atvyko ir svečių : Aukštadvario parapijos klebonas monsinjoras Vytautas Kazimieras Sudavičius, Aukštadvario seniūnijos seniūnė Jadvyga Dzencevičienė, Maltos ordino koordinatorė Irena Beržinskienė, Trakų viešosios bibliotekos Čižiūnų skyriaus bibliotekininkė Ramutė Mackevičienė.

Šventė prasidėjo Aukštadvario monsinjoro V.K.Sudavičiaus aukojamomis Šv. Mišiomis, kurias labai papuošė Beižonių ir Pastrėvio dainininkės Jeneta, Audra, Aldona, Jadvyga. Kartu su jomis atvykę „mažieji nykštukai“ Brigita bei Domantas pasveikono centro gyventojus bei lankytojus savo pačių pagamintais sveikinimo atvirukais.

Kūčių popietės metu skambėjo muzika ir eilės, svečiai linkėjo gyventojams geros sveikatos ir šilumos, centro gyventojų tarybos pirmininkė Tamara taip pat pasveikino senolius bei padėkojo darbuotojams už jų pasiaukojamą darbą.

Tikroji Šv. Kalėdų dvasia – gebėjimas branginti ramybę ir vertinti žmogaus širdies gerumą, mokėti atleisti ir atjausti ( Calvin Coolidge ).

Čižiūnų socialinių paslaugų centro bendruomenė visiems linki šilto  ir jaukaus Kūčių vakaro, gražių, linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų.

Centro informacija

 

IMG_20171222_121624 IMG_20171222_121739 DSCF4421 DSCF4430 DSCF4473 DSCF4484 DSCF4406 DSCF4452 DSCF4469

Daugiau naujienų