Maltiečių ir jaunimo centro akcija

Gražios bendradarbiavimo tradicijos su Maltos ordino Aukštadvario skyriumi Čižiūnų socialinių paslaugų centre tęsiasi jau ne pirmus metus, o nuo šių metų užsimezgė glaudūs ryšiai su Aukštadvario jaunimo centru.

Gražų saulėtą penktadienį, prieš pat vaikų Velykėles, visas būrys jaunimo sugužėjo į centrą nešini dovanomis, gitaromis, medeliais. Graži muzikinė program air eilės jaudino ne vieno gyventojo ir lankytojo širdį.

Po muzikinės programėlės buvo teikiamos dovanėlės, aplankyti negalintys vaikščioti gyventojai kambariuose. Įamžinti bendradarbiavimą buvo nutarta sodinant centro teritorijoje medelius ir žydinčius krūmelius. Kaip sakė jaunimas, kad gyventojams būtų saugiau ir gražiau gyventi, kad jazminas po langu žydėtų. Tad po programėlės kibome į darbą : vieni gyventojai kartu su svečiais sodino medelius, laistė juos, kiti  žiūrėjo pro centro langus ir džiaugėsi.

Dėkojame jauniesiems maltiečiams, jų vadovei Irenai Beržinskienei, jaunimo centro lankytojams ir jų vadovei Gerdai Revenkienei už gražią iniciatyvą, pagalbą seniems ir neįgaliems žmonėms, šiltą ir jaukią jų gyvenamąją aplinką, Maltos ordinui – dėkui už želdinius.

 

                                                                                       Vilma Kozėlienė 

Direktorės pavaduotoja

                                                                            socialinėms paslaugoms

                                                                  Nuotraukos Nijolės Burbienės

DSCF0474 DSCF0476 DSCF0483 DSCF0488 DSCF0495 DSCF0499 DSCF0501 DSCF0505

Daugiau naujienų