Pagyvenusių žmonių diena

Kasmet rugsėjo vidurys – spalio pradžia kelias savaites džiugina sausais bei saulėtais orais. Oras vėl sušyla ir primena tikrąją vasarą, medžių lapai puošiasi įvairiomis spalvomis, tai – bobų vasara.

Šitos Bobų vasaros Čižiūnų socialinių paslaugų centras nepramiegojo, o nutarė atšvęsti, nes spalio mėnuo – pagyvenusių žmonių mėnuo, o spalio 1 – ąją minima Pagyvenusių žmonių diena.

Kadangi visi mūsų centro gyventojai yra pagyvenę žmonės, todėl tokios gražios šventės proga pasikvietėme svečių – atvyko Stakliškių kultūros centro mėgėjų kolektyvo ansamblis „Guosta“, vadovaujamas Angelės Baltrušienės ir Aukštadvario bibliotekos vedėja Ramunė Jarmalavičiūtė, kuri papildė saviveiklininkų pasirodymą gražiomis eilėmis. Atvyko taip pat ir mūsų gera bičiulė Irena Beržinskienė – Maltos ordino pagalbos tarnybos savanorių koordinatorė, kuri niekad nepamiršta mūsų senolių ir visų švenčių metu juos aplanko su dovanomis. Šį kartą ji taip pat atvežė senjorams visą krepšį vitaminų.

Šventės pradžioje senjorai buvo apdovanoti pačių darbuotojų su meile pagamintomis gyvų gėlių puokštelėmis. Direktorės pavaduotoja socialinėms paslaugoms pasveikino senolius Pagyvenusių žmonių dienos proga , linkėjo gyventojams sveikatos, stiprybės, dvasinio gėrio, mokėjimo džiaugtis kiekvienu gyvenimo etapu kaip dovana.

Skambios lyriškos melodijos ir jausmingos eilės nušvietė gyventojų veidus šypsenomis, svečių atliekami kūriniai ir darbuotojų nuoširdumas palietė kiekvieno senjoro jautriausią širdies kertelę.

Regina Nemeikštienė

Užimtumo specialistėDSCF4030 DSCF4039 DSCF4048 DSCF4001 DSCF4002 DSCF4010 DSCF4013 DSCF4015 DSCF4016 DSCF4022 DSCF4027

Daugiau naujienų