Renginys „Šviesos ir žodžio šventė“ su Čižiūnų biblioteka

Čižiūnų socialinių paslaugų centras glaudžiai bendrauja su Čižiūnų biblioteka. Centro gyventojai skaito iš bibliotekos paimtas knygas ir laikraščius, naudojasi bibliotekoje esančiais kompiuteriais, tai pat lankosi įvairiuose bibliotekoje organizuojamuose renginiuose.

Vyr . bibliotekininkė Ramutė Mackevičienė pakvietė centro gyventojus sudalyvauti renginyje, skirtame Šiaurės šalių bibliotekos savaitei.

Kadangi mūsų centro gyventojai darosi vis vyresni ir jiems sunkiau judėti, todėl bibliotekininkė apsilankė pas mus ir surengė mums gražią „Šviesos ir žodžio šventę“. Šių metų tema „Šiaurės salos“. Kadangi Suomija šiemet mini 100 – ąsias metines, tai išskirtinis dėmesys renginyje buvo skirtas suomių literatūrai.

Prie žvakės šviesos vyr. bibliotekininkė gyventojams paskaitė ištraukų iš Ullos – Lenos Lundberg romano „Ledas“.

Kadangi pagrindinė šiaurės šalių susisiekimo priemonė – laivai, todėl Ramutė pasiūlė pažaisti – pasigaminti laivelių. Gyventojai buvo sužavėti : gaminome laivelius, jūreiviškas kepures. Prieš 100 metų laivai negalėdavo plaukioti laisvai, dažnai būdavo puolami piratų, tai prisiminėm, kaip gi tie piratai atrodė su jų vėliavom ir juodais raiščiais ant akių.

Esam dėkingi Čižiūnų bibliotekos vyr. bibliotekininkei Ramutei Mackevičienei už tikrai nuotaikingą ir smagų renginį.

Užimtumo specialistė

Regina Nemeikštienė

DSCF4118 DSCF4087 DSCF4094 DSCF4100 DSCF4101 DSCF4106 DSCF4113 DSCF4114

Daugiau naujienų