Socialiniams darbuotojams – dovanos ir sveikinimai

Visa Lietuva šiemet švenčia Socialinių darbuotojų dienos paminėjimo dešimtmetį.

Čižiūnų socialinių paslaugų centre socialiniams darbuotojams ir jų padėjėjams taip pat skambėjo sveikinimai jų profesinės šventės proga. Gyventojai, dienos centro lankytojai šiai šventei pradėjo ruoštis prieš gerą mėnesį – tarėmės, kaip sveikinsime, kokias dovanas teiksime. Pagaminome šventinių plakatų, sveikinimų, daug gražių atvirukų. Užimtumo specialistė pasveikino centro socialinius darbuotojus ir jų padėjėjus su švente, gyventojų ir dienos centro lankytojų vardu padėkojo darbuotojams už jų meilę, rūpestį, atsidavimą darbui, slaugant pagyvenusius ir senus žmones. Įstaigos socialinių darbuotojų ir jų padėjėjų rūpestis šildo kiekvieną sužvarbusią ir vienišą senjoro širdį. Žilagalviams čia netrūksta veiklos ir dėmesio.

Centro direktorė Irena Kalkienė padėkojo darbuotojams už jų sunkų ir daug kantrybės reikalaujantį darbą. ČSPC socialinius darbuotojus pasiekė ir Trakų rajono savivaldybės administracijos merės Editos Rudelienės, administracijos direktoriaus Jono Liesio, tarybos narės Reginos Bologovienės, Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėjos Danutės Zalieckienės sveikinimai, su kuriais supažindino centro direktorė.

Sveikinimai, linkėjimai, gražūs žodžiai bei nuoširdžios gyventojų dovanėlės sušildė socialinių darbuotojų širdis ir suteikė puikių emocijų jų profesinės šventės proga.

Užimtumo specialistė Regina Nemeikštienė

Nuotraukos Reginos Nemeikštienės

2014-09-26b 2014-09-26c

Daugiau naujienų