Socialinių darbuotojų diena

Rugsėjo 27 dieną Lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga dalis centro darbuotojų buvo išvykę į kelionę po Aukštaitijos dvarus, kurią dovanojo Trakų savivaldybės administracija. Likusiems darbuotojams buvo maloni staigmena, kai centrą aplankė savivaldybės merė E.Rudelienė su gėlėmis ir sveikinimais.

Kitą dieną ta proga centre vyko šventinis renginys. Darbuotojams buvo labai malonu girdėti gyventojų sveikinimus ir padėkas. Visuomeninės tarybos pirmininkė Tamara Čiž dėkojo darbuotojams už jų kasdieninį nelengvą darbą, už rūpestį, gebėjimą įsiklausyti, suprasti, norą padėti kitam, linkėjo aplinkinių šypsenų, padėkos ir pagarbos. Gyventojai įteikė darbuotojams savo rankų darbo dovanėles – atvirukus.

Nuoširdžius sveikinimo žodžius tarė ir centro direktorė Irena Kalkienė. Dėkodama kolektyvui už jų atsidavimą darbui, ji linkėjo nepamiršti rūpintis savimi ir savo šeimomis, kad liktų jėgų įgyvendinti savo svajones ir troškimus.

Įteiktos mažos gražios rožytės praskaidrino darbuotojams nuotaiką. Tokią dieną supranti, kad šis darbas yra ypatingas. Tokios šiltos akimirkos suteikia gyvenimui prasmę ir jėgų nepavargti kasdienybės rūpesčiuose ir toliau dalintis tuo, ką turime geriausio ir gražiausio.

Regina Nemeikštienė

Užimtumo specialistė

IMG_0085

IMG_0092 IMG_0119 DSCF3974 DSCF3977 DSCF3979 DSCF3981 DSCF3985 DSCF3989 DSCF3991 DSCF3993

Daugiau naujienų