Socialinių darbuotojų diena

Rugsėjo 25 dieną švenčiama Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Atrodytų, kas čia tokio : dirbti socialinį darbą ? Iš tikrųjų, žmonėms, einantiems šias pareigas, keliami labai dideli reikalavimai, ir ne kiekvienas gali šitą darbą dirbti. Tai, iš tikrųjų, yra labai sunkus, daug kantrybės reikalaujantis darbas.

Kaip sako žymus amerikiečių verslininkas Varenas Bufetas : „Net jei esate labai talentingas ir dedate daug pastangų, kai kuriems rezultatams pasiekti reikia tiesiog laiko : jūs neturėsite kūdikio per vieną mėnesį, net jei priversite pastoti devynias moteris“.

Dienos centro lankytojai dainavimo būrelio užsiėmimo metu ruošėsi, repetavo ir šiandien nutarė pasveikinti darbuotojus savo paruoštomis dainomis.

Socialinį darbą dirbantys integruoja gyventojus į kultūrinę ir sportinę veiklą, organizuoja laisvalaikį bei pramogas. Dienos centro lankytojai nutarė „patikrinti“, kaip mūsų darbuotojai tai sugeba padaryti. Visi jie buvo pakviesti kartu su gyventojais pažaisti žaidimus : „Du gaideliai“, „Klausė žvirblis čiulbuonėlis pas tą pilką karvelėlį…“ ir kt.

Socialiniai darbuotojai ir visi, dirbantys socialinį darbą, turi mokėti dirbti komandoje, kolektyve. Darbuotojams buvo suruoštas antras „egzaminas“. Jie visi kartu turėjo nupiešti piešinį. Rezultatas parodė, kad mūsų darbuotojų kolektyvas yra labai puikus.

Socialinį darbą dirbantys pastoviai turi kelti savo profesinę kvalifikaciją. Trečio „egzamino“ metu darbuotojai turėjo atsakinėti į įvairius įdomius klausimus, tai jie atliko gana gerai.

Šventės pabaigoje gyventojai pasveikino darbuotojus ir įteikė jiems pačių pagamintus atvirukus.

 

                                                                                                                       Užimtumo specialistė

                                                                                                                       Regina Nemeikštienė

DSCF0913 DSCF0914 DSCF0921 DSCF0928 DSCF0930

Daugiau naujienų