Su kovo 8 -ąja – tarptautine moters diena !

    Su pirmomis pavasario dienomis ateina ir kovo 8 – oji – tarptautinė moters diena. Tikriausia, todėl, kad moteris lyginama su po žiemos šalčių ir speigų atbundančia gamta ir su ateinančiu pavasariu.

    Senovės indai, pasakodami apie Pasaulio ir visa ko, kas jame yra, kūrimą, aiškino, jog Dievas – kūrėjas Brahma „paėmė rožės švelnumą, medžio lapo lengvumą, persiko aksominį švelnumą, alyvų žvilgesį, rūko ašaras, saulės spindulio šypseną, kiškio baikštumą, povo puikavimąsi, pūko lengvumą, deimanto kietumą, medaus saldumą, tigro žiaurumą, kėkšto rėksmingumą, balandžio burkavimą ir … sukūrė moterį. Dėl to ji – nuostabi ir nepakartojama“.

      Čižiūnų socialinių paslaugų centro direktorė Irena Kalkienė ir užimtumo specialistė Regina Nemeikštienė pasveikino centro moteris – darbuotojas ir gyventojas –  su šia gražia pavasario švente, palinkėjo joms sveikatos, stiprybės, niekada nesenti ir likti amžinai žavioms. Dienos centro lankytojai – vyrai – įteikė savo rankų darbo atvirukus.

       Taigi, mielos moterys, būkime nuostabios ir nepakartojamos! Su Tarptautine moters diena mus visas!

      Kovo 8 – ąją švenčiame ir mūsų ilgaamžės gyventojos Nadieždos Siniakovos gimtadienį. Šiandien jai sukako 94 – eri metai. Nuoširdžiai sveikiname ją ir linkime dar daug gražių sveikų metų.

Regina Nemeikštienė                                                                                     Užimtumo specialistė

Daugiau naujienų