Švenčiame gimtadienį

Kiekvieną mėnesį tradiciškai švenčiame mūsų centro gyventojų ir dienos centro lankytojų gimtadienius. Spalio mėnesį yra gimusi ponia Aldona Račkauskienė. Eilinis gimtadienis, bet pasitaikė graži diena, šiltas oras. Nutarėm pasinaudoti ta gražia spalvota rudeniška nuotaika ir į svečius pasikvietėme mūsų gerus bičiulius – muzikantus iš Ūbiškių. Juozas Petravičius, daugelį metų dirbęs laiškininku ir dažnai lankydavęs centro gyventojus, atnešdavęs jiems spaudą ir pensiją, labai gerai valdo savo rankose ir armoniką. Jis su žmona Vanda ne kartą yra mus linksminęs įvairių švenčių proga. Šį kartą ponas Juozas atvažiavo su didesne kompanija – atsivežė dukrą Editą, dainininkę, ir būgnininką Stasį Gaiduką. Jau ir visa kapela.

Savo grojimu, linksmomis melodijomis, nuotaikingomis dainomis liaudies muzikantai labai pradžiugino gyventojus, pakėlė jiems nuotaiką. Ponas Juozas pildė visų norinčiųjų pageidavimus ir grojo melodijas, kurių prašė gyventojai.

Ponia Aldona buvo labai pamaloninta, o visi gyventojai ir dienos centro lankytojai, susirinkę į p. Aldonos gimtadienį, labai gerai praleido nuostabią rudens popietę.

Užimtumo specialistė Regina Nemeikštienė

Nuotraukos Jolitos Jukovič

2014-10-23b  2014-10-23e 2014-10-23f 2014-10-23h

Daugiau naujienų