Šventė „Pabūkime drauge“

Saulė nors ir šviečia, bet nebėra tokia kaitri kaip vasarą. Šen bei ten draikosi voratinklių gijos. Rytais žemę nukloja rūkas ir rasa. Dieną oras vėl sušyla ir primena tikrąją vasarą. Tokiomis gražiomis dienomis ir pasinaudojo Čižiūnų socialinių paslaugų centro darbuotojai, gyventojai bei Dienos centro lankytojai ir surengė sau jau tradicija tapusią šventę „Pabūkime drauge“.

Žmogui reikia medžių, žydinčių gėlių,

Kad galėtų siela prisiglaust prie jų.

Žmogui reikia jūros, saulės spindulių,

Kad galėtų laimės pasisemt iš jų.

Žmogui reikia visko, visko iš tiesų,

Bet labiausiai – meilės, iš širdies gelmių.

Tokiais žodžiais šventę pradėjo įstaigos direktorės pavaduotoja Vilma Kozėlienė. Šį kartą šventė buvo skirta Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai bei centro penkmečiui.Pavaduotoja nuoširdžiai pasveikino susirinkusius senjorus, palinkėjo kuo daugiau šviesių dienų, stiprios sveikatos, artimų žmonių dėmesio, prasmingų gyvenimo akimirkų.

Šios šventės idėja gimė kartu su centro įkūrimu, kai buvo teikiama paraiška Trakų rajono savivaldybei Kultūros projektams finansuoti. Būtent viena iš projekto numatytų veiklų yra suorganizuoti šventę „Pabūkime drauge“.

Šventėje sulaukėme svečių: gyventojus aplankė jų artimieji, senjorų pasveikinti atvyko Trakų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Danutė Zalieckienė bei Trakų rajono savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų ir sveikatos poskyrio vedėja Irina Markevičienė. Jos atvyko su sveikinimais bei dovanomis. Viešnios linkėjo sveikatos, stiprybės, dvasinio gėrio, mokėti džiaugtis kiekvienu gyvenimo etapu kaip dovana.

Įstaigos direktorės Irenos Kalkienės sveikinimai pradžiugino senjorus, sušildė jų širdis, suteikė gražių emocijų. Direktorė ypač pabrėžė senolių ir jų vaikaičių dvasinį ryšį. Kaip atsakas į tai nuskambėjo mūsų kaimynų – VŠĮ vaikų laikinosios globos namų „Atsigręžk į vaikus“ globotinių sveikinimas. Vaikai atėjo taip pat ne tuščiomis rankomis: atsinešė savo keptą pyragą. Jų sveikinimas labai pradžiugino senelių širdis.

Dienos centro lankytojų vardu kalbėjoLaimutė Romansevičienė. Ji yra ir centro visuomeninės tarybos pirmininkė. Laimutė pasveikino senjorus Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga, padėkojo visiems už šiltą bendravimą bei palinkėjo tikros žmogiškos laimės.

Šventė nebūtų šventė, jeigu joje neskambėtų muzika ir dainos. Palinksminti senjorų atvyko aukštadvarietės dainininkės Marytė Junevičienė ir Onutė Kristapavičienė.

Po oficialios renginio dalies visi susirinko dienos centro patalpoje, kur laukė vaišėmis nukrauti stalai. Šventės metu senjorai pabendravo su artimaisiais, išgirdo daug šiltų žodžių, gražių dainų, vaišinosi skaniu maistu. Tikimės, kad surengta šventė kiekvieną jos dalyvį maloniai pradžiugino.

Užimtumo specialistė Regina Nemeikštienė

Nuotraukos Stasio Burbos

2014-10-03b 2014-10-03f 2014-10-03h 2014-10-03i 2014-10-03j 2014-10-03m

Daugiau naujienų