Tradicinė Kūčių popietė Čižiūnų socialinių paslaugų centre

Visą gruodžio mėnesį tęsiasi Adventas (Atėjimas) – tai prieškalėdinis susikaupimo, apsivalymo, pasiruošimo laikotarpis, laukiant Kristaus atėjimo pasaulin šventės – Kalėdų. Adventas – tamsiausias laikas, kuris baigiasi ilgiausia metų naktimi – Kūčiomis.

Gruodžio 19 d., kaip ir kiekvienais metais Advento laikotarpiu, Čižiūnų socialinių paslaugų centre buvo organizuota tradicinė bendruomeninė Kūčių vakaronė. Ją  šventomis Mišiomis pradėjo Aukštadvario klebonas Monsinjoras Vytautas Kazimieras Sudavičius. Centro gyventojus savo buvimu už bendro vaišių stalo pagerbė Trakų r. savivaldybės vicemerė Marija Puč,  Socialinių paslaugų ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Danutė Zalieckienė, Aukštadvario seniūnas Laimis Kvedaravičius, Aukštadvario Pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Jurga Dūdienė. Adventinę muziką dovanojo Trakų meno mokyklos fortepiono mokytoja metodininkė Rasa Kanišauskaitė ir jos auklėtiniai.

Centro senoliai ir neįgalieji sulaukė ne tik daug gražių sveikinimo žodžių, bet ir gausybės saldžių ir praktiškų dovanų iš atvykusių svečių.

Čižiūnų socialinių paslaugų centro bendruomenė visus sveikina su  Naujaisiais 2020 metais.

Centro informacija

Daugiau naujienų