Žemės grožis – gėlių žiedai,
Gyvenimo grožis – moterų šypsenos

Čižiūnų socialinių paslaugų centre šiandien šypsenomis pražydo visos moterys. Nuo pat ankstyvo ryto vyrai su glėbiu gėlių laukė savo bendradarbių moterų. Mes, moterys, buvome labai pamalonintos.

Per patį vidurdienį visų gyventojų ir darbuotojų laukė dar viena staigmena : mus aplankė geri mūsų bičiuliai – Aukštadvario gimnazijos jaunieji miško bičiuliai „Verkniukai“ kartu su savo vadove – direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams Česlava Pociūniene. Vaikučiai gražiai mus pasveikino eilėmis ir visoms moterims įteikė po nuostabią savo rankomis pagamintą gėlytę.

ČSPC direktorė I.Kalkienė  visas gyventojas ir viešnias taip pat pasveikino su Tarptautine moters diena ir padėkojo mūsų svečiams už jų apsilankymą, jų geranoriškumą, atjautą seneliams.

Čižiūnų socialinių paslaugų centro dienos centre šiai gražiai pavasario šventei pasiruošimas vyko jau kelias savaites – savo rankomis gaminome suvenyrus moterims – gyventojoms, DC lankytojoms bei darbuotojoms. Šiandien dienos centro lankytojai – vyrai taip pat įteikė po savo darbo atvirukus – gėlytes visoms centro moterims, buvo nepamirštos ir viešnios.

Nepamiršome taip pat ir tų mūsų gyventojų, kurios negali vaikščioti, guli lovose. Jos buvo aplankytos kambariuose.

Visos moterys tiesiog pražydo šypsenomis.  Buvo gražu žiūrėti, kokios laimingos jos pasijautė!

 

                                                                                                                          Užimtumo specialistė

                                                                                                                          Regina Nemeikštienė
DSCF1376 DSCF1380 DSCF1383 DSCF1384 DSCF1385 DSCF1391 DSCF1398

 

Daugiau naujienų