Žemės grožis – gėlių žiedai, gyvenimo grožis – moterų šypsenos

Čižiūnų socialinių paslaugų centre šiandien šypsenomis pražydo visos moterys. Nuo pat ankstyvo ryto vyrai su glėbiu gėlių laukė savo bendradarbių moterų. Mes – moterys buvome labai pamalonintos ir dėkingos. Nespėjome pasidžiaugti nuostabiomis pavasario gėlėmis, kai mūsų laukė dar viena staigmena. Mūsų centro direktorė Irena Kalkienė irgi atskubėjo nešina puikiomis geltonomis tulpėmis. Pasirodo, šitą pavasarišką grožį kartu su sveikinimais ir linkėjimais mums siunčia Trakų r. meras V.Zalieckas ir savivaldybės administracijos direktorius R. Dūdys.

Per patį vidurdienį visų gyventojų ir darbuotojų laukė dar viena staigmena : mus aplankė geri mūsų bičiuliai – Aukštadvario vidurinės mokyklos jaunieji miško bičiuliai „Verkniukai“ kartu su savo vadove – direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams Česlava Pociūniene. Vaikučiai gražiai mus pasveikino eilėmis ir visoms moterims įteikė po nuostabią savo rankomis gamintą gėlytę.

ČSPC direktorė I.Kalkienė visas gyventojas ir viešnias taip pat pasveikino Trakų r. mero ir administracijos direktoriaus vardu bei įteikė visoms po gėlytę.

Čižiūnų socialinių paslaugų centro dienos centre šiai gražiai pavasario šventei pasiruošimas vyko jau kelias savaites – vyrukai savo rankomis gamino gėles moterims – gyventojoms, DC lankytojoms bei darbuotojoms. Šiandien jie taip pat įteikė po gėlytę visoms centro moterims, buvo nepamirštos ir viešnios.

Nepamiršome taip pat ir tų mūsų gyventojų, kurios negali vaikščioti, guli lovose. Jos buvo aplankytos kambariuose.

Visos moterys tiesiog pražydo gėlėmis. Buvo gražu žiūrėti, kokios laimingos jos pasijautė!

Užimtumo specialistė Regina Nemeikštienė

Nuotraukos Jolitos Jukovič

2014-03-08c 2014-03-08b 2014-03-08a

Daugiau naujienų