Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena.

Advento pradžia
Kiekvienais metais gruodžio 3 – iąją pasaulis mini Tarptautinę žmonių su negalia dieną, kurią 1992 m. pabaigoje paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija.

Šiais laikais žmonės su negalia gali išreikšti save įvairiose srityse. Neįgaliųjų žmonių dienos proga Čižiūnų socialinių paslaugų centro administracija bei visi darbuotojai sveikino centro gyventojus ir linkėjo jiems stiprios sveikatos, gražių gyvenimo akimirkų, džiaugtis tuo, kas šalia jų: palaikančiu žvilgsniu, šiltu žodžiu ar rankos paspaudimu.

Aukštadvario parapijos monsinjoras V.K.Sudavičius aukojo Šv.Mišias už centro gyventojų sveikatą.

Po pietų prie sveikinimų labai noriai prisidėjo ir Aukštadvario senjorų asociacija. Neįgaliųjų dienos ir Advento proga senjorės linkėjo centro gyventojams jaustis reikalingiems ir būti savarankiškiems. Su Aukštadvario senjorėmis praleidome labai gražią popietę. Senjorės supažindino su Advento bei Kalėdų simboliais, deklamavo eiles, kartu giedojome Advento bei kalėdines giesmes.

Renginio pabaigoje centro direktorė I.Kalkienė padėkojo Aukštadvario asociacijos narėms už bendradarbiavimą, linkėjo joms taip pat geros sveikatos ir gražių ateinančių švenčių.

                                                                                                                     Regina Nemeikštienė

                                                                                                                     Užimtumo specialistė

dscf2884 dscf2891 dscf2895 dscf2896 dscf2897 dscf2898 dscf2901 dscf2903 dscf2909

Daugiau naujienų